• Profesyonel Çözüm Ortağınıza Hoşgeldiniz

SEO

SEO

Türkçesi “Arama Motoru Optimizasyonu” olan SEO (Search Engine Optimization), dijital pazarlama stratejinizin en kilit alanlarından biridir. SEO kim olduğunuzu değiştirmez, ancak sizi daha görünür kılar. Web sayfalarınızda yapılacak arama motoru optimizasyonu çalışması ile arama motorları sonuç sayfalarında organik olarak daha önde yer alırsınız. Dijital dünyanın dinamiklerine hakim bir ekip olarak yaptığımız analizler sonucu firmanızın hedef kitlelerine ulaşması için neye ihtiyaç duyduğunu keşfediyor, sayfanızın ziyaretçi sayılarını ve arama motorlarındaki görünürlüğünü organik olarak artıracak bir çalışma planıyla hareket ediyoruz.
SEO stratejimizi aylık veya yıllık planlara göre belirleyerek size sunuyoruz. Yürütülecek çalışmalarda yüksek dönüşüm elde etmeniz ancak alanında uzman bir seo danışmanı ile mümkündür.
SEO, çevrimiçi etkinliğinizi artırmak ve satış hedeflerinizi güçlendirmek için uzun vadeli bir stratejidir.
Kısa vadeli olarak web sitenizin görünürlüğünü artırmak için sadece reklamlara da başvurabilirsiniz ama uzun vadede SEO en değerli yatırımdır.
XML site haritaları, robots.txt dosyası, kanonik etiketler, sayfalama etiketleri, 301 yönlendirmeleri, 404 hataları, html & css doğrulamaları gibi parametreler web sitenizin büyüklüğüne göre binlerce sorun yaratabilir. Bu sorunların önüne geçmek için web sitenizin içeriğini, sayfalarınızın yapılarını, meta etiketlerini, URL’leri, sayfa açıklamalarını, kategorileri, sayfa içi link yapılarını, site tasarımını ve yazılımını optimize etmek gerekmektedir. Aynı zamanda Google’ın web sitenize daha fazla ilgi göstermesi ve değer vermesi için, ilgili başka web siteleri tarafından sitenizde yer alan değerli içeriklere, ürünlere veya genel olarak ana sayfaya link verilmesini sağlamak gerekir.
SEO çalışması, sıralama kriterlerini etkin biçimde analiz ederek bunlara göre gerekli optimizasyonların yapılmasını sağlayan sürecin tümüdür.

  • Reklam giderlerinizi azaltır.
  • Yatırım getirisi yüksektir. ( ROI )
  • Kalıcı sonuçlar elde etmenizi sağlar.
  • Organik sonuçlarda sıralamanızı yükseltir.
Müşterilerinizin Google ve diğer arama motorlarını kullanarak yaptıkları sorgularda web sitenizi en doğru sonuçlar arasında çıkarmayı hedefleyen SEO çalışması, sıralama kriterlerini etkin biçimde analiz ederek bunlara göre gerekli optimizasyonların yapılmasını sağlayan sürecin tümüdür.