• Profesyonel Çözüm Ortağınıza Hoşgeldiniz

Tasarım Çözümlerimiz

Grafik Tasarım

Grafik tasarım özünde, verilmek istenen mesajın metin ve görsel ile sentezlenerek, bir fikri temsil etme sanatıdır.
Müşterilerimizin istekleri bizim yol haritamızı belirler. Tasarımda vermek istedikleri mesajı analiz eder, sektör araştırması yaparız. Oluşturduğumuz toplantıların ışığında, şirketin kurum kimliklerine uygun düzende kavramları ve simgeleri görselleştirir, alternatif tasarımları müşterilerimize sunarız. Tasarımlarımız, offline ( Dijital basılı reklamlar: katalog, broşür; Açık hava reklamları: billboard, araç giydirme tasarımı, totem, tabela) ve online (web site, sosyal medya) pazarlamada fark yaratmanızı sağlar.

Kurumsal Kimlik

Görsel tasarım, iletişimin en etkili yöntemlerinden biridir. Kurumsal kimlik tasarımı rakiplerinizden farklı olabilmeniz için önemlidir. Logo, bulunduğunuz sektörde öne çıkarak fark yaratmanız için en önemli faktördür.
Kurumsal kimlik çalışmalarımızda firmanızın veya ürününüzün görünülebilirliği açısından farklı, özgün ve akılda kalıcılığı yüksek olan bir logoya sahip olmanızı hedefliyoruz. Sektörde sağlam temelle yer alabilmek, müşteride pozitif bir izlenim uyandırabilmek için her şirketin kurumsal kimliğe ihtiyacı vardır.

  • Kullanıcı dostu.
  • Yeniikçi tasarım.
  • Hedef kitleye yönelik.
  • Tüm platformlara entegre.
Tasarımın kendi içerisinde hizalama, denge (asimetrik veya simetrik), karşıtlık, vurgu, hareket, oran, yakınlık, tekrarlama ve birlik gibi belli başlı sanatsal ölçütleri bulunmaktadır. Bir grafik tasarım oluşturulurken bu ögelere dikkat edilerek oluşturulmalıdır.