• Profesyonel Çözüm Ortağınıza Hoşgeldiniz

Yazılım Çözümlerimiz

ERP

Stratejik ve geniş bir tanımlama yapacak olursak; ERP veri ekosistemleri kaynakları ve iş süreçlerini koordine ederek, organizasyonun iş modelini kolaylaştırmasına yardımcı olur. ERP yazılımları verimliğin azalmasına neden olan ve kurumun maliyetlerini artıran veri silolarını ortadan kaldırmanın en kesin yoludur.

CRM

CRM’in önceliği müşteri odaklı süreçlerin yönetimi ve analizidir. Bir işletmenin günümüzde, müşterileriyle başarılı ve verimli ilişkiler kurması her zamankinden daha değerlidir. Teknolojinin hızının müşterilerde yarattığı beklentiye karşılık vererek, müşteri deneyimini bir adım öteye taşımak isteyen her işletmenin CRM’e ihtiyacı vardır. CRM yazılımı bu hedeflerin müşteri ve diğer iş verilerinin yönetimini sağlayarak gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Güvenlik

Yazılım her şeyden önce güvenli olmalıdır. Küresel ölçekte kabul görmüş güvenlik sertifikalarıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

  • İsteklerinizi dinliyoruz, ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.
  • Olasılıkları hesaplayıp detayları analiz ediyoruz.
  • Eş zamanlı takım çalışmasıyla projemizi tamamlıyoruz.
  • Projemizi hizmetinize sunuyoruz.
Şirket içi Otomasyon, Müşteri Yönetimi, Portföy Yönetimi, Stok Takibi, Personel Takibi, İş takibi, Ön Muhasebe gibi sizden gelen talepler üzerine projemizi oluşturuyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile en güncel teknolojiyi kullanarak geliştirdiğimiz yazılım deneyimini sizlere sunuyoruz.